כתבו לנוכתבו לנו

איזו עצה נשמעת טוב על הנייר אבל בפועל היא לא?

מכירים את העצות האלו שאנשים נותנים לכם לקראת דייט או בזמן זוגיות עם מישהו חדש? ובכן, אתם לא תמיד יכולים לדעת איזו עצה טובה ואיזו לא, אבל מה שבטוח, הרשימה הזו תיפקח לכם את העיניים. לפניכם רשימה של עצות שאנשים נותנים, שאמנם נשמעות טוב על הנייר אבל ‘חוכמת ההמונים’ קבעה שלמעשה מדובר במשהו שלא כדאי לייחס לו חשיבות רבה מדי. גם פה, מדובר על דעות של גולשים ולכן קחו זאת בעירבון מוגבל.


“כל פעם שמישהו אומר לי שמראה חיצוני לא חשוב אני מגלגלת עיניים. מראה חיצוני אמנם זה לא הדבר היחיד שחשוב, אבל הוא בהחלט אחד מהדברים”


“כל העצות האלו שאנשים נותנים בגלל מצבים כל כך קטנים. למשל כשמישהי אומרת לי ‘אם הוא לא שלח לך בוקר טוב, הוא לא בשבילך’ או ‘אם התקשרת אליו והוא לא ענה למרות שהוא היה מחובר לווצאפ הוא בטח בוגד בך'”


“הביטוי ‘הפכים נמשכים’ נשמע בעיניי ממש מעצבן. אולי הם נמשכים אבל אי אפשר להחזיק מעמד ככה לאורך זמן. זה קל לתחזק זוגיות עם מישהו שלא חושב כמוני ולא מרגיש כמוני. זו דעתי לפחות”


“כשאנשים אומרים ‘אהבה מגיעה דווקא כשאתה לא מחפש אותה’. אז זה אמנם יכול לקרות אבל אל תצפו שהאהבה תגיע אליכם. תשקיעו קצת מאמץ בחיפוש אחר החצי השני שלכם ותהיו יותר פעילים מאשר לחכות”


“השטות של ‘תמיד תהיו עצמכם’. אז נכון שצריך להיות עצמכם אבל במינון. אם אתם אוהבים להפליץ לפני אנשים אל תעשו את זה בדייט ראשון. תשמרו את זה בבטן 10 חודשים לפחות.”


“אלו שמשחקים אותה רומנטים ‘אם היא עצבנית ומצוברחת לגמרי, גש אליה, חבק אותה קרוב ונשק אותה בתשוקה’ . אני בטוח שזה לא יכול ללכת יותר גרוע מזה”


“אלו שממליצים לחלוק את הרגשות בכל דבר קטן של החיים. בסופו של דבר זה הופך להיות מועקה על הצד השני והוא ירגיש כאילו אתם תלותיים ומתלוננים מדי. שתפו רגשות כשצריך, לא על כך שטות”


“כל החוקים האלו שאנשים קבעו לאחר דייטים לגבי הודעות וכו’… תפסיקו עם המשחקים. אל תחכו X ימים לאחר דייט אם נהניתם, אל תלכו על פי חוקים ועצות שאנשים אומרים לכם כי ‘זה הנורמה’. עשו מה שנראה לכם הגיוני ואם הצד השני חושב שזה מוזר, אז אולי זה לא זה.”


“אנשים שאומרים ‘אל תשללי אף אחד, תני צ’אנס לכולם’ וזה בת’כלס שטויות. לפעמים אם מישהו נראה לא מתאים בצורה בולטת או נראה בעל מזג רע ואלים – הוא יהיה כזה גם עוד חודש ועוד חודשיים. למה למשוך מערכות יחסים רעות רק בשביל הצ’אנס שמשהו ישתנה? תמשיכי הלאה!”


“גברים שלא יודעים להפסיק. אנשים אומרים ‘נשים אוהבות גברים עקשנים’ אבל זה לא ככה. אומרים לך לא אז זה לא!”


“המשפט ‘אל תלך לישון כועס’. לפעמים אני ובעלי רבים ואנחנו הולכים לישון כועסים אחד על השני אבל מתעוררים בבוקר ושוכחים שרבנו בכלל”


“כל המשחקים ו’לשחק אותה קשה להשגה’. אם מישהו שלח לך הודעה ואת יכולה לענות לו – תעני. אל תשחקי אותה עסוקה אם את לא. לא כיף להמתין הרבה זמן להודעה ובמיוחד לא כיף לגלות שזה סתם בלי סיבה”


“כל מי שאומר ‘אל תגשי אליו, חכי שהוא יבוא איליך’ כאילו יש לה תור ארוך של גברים מחכים בשבילה אחד אחרי השני”


“אנשים אומרים לא דבר על דת, ילדים ופוליטיקה בדייט ראשון. אבל האמת היא – למה למשוך דייט אם אנחנו יודעים שמשהו כזה הוא Deal Breaker? יש דברים שחשוב לדעת בדייט ראשון כדי לדעת אם זה שווה את הזמן שלנו”

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.