כתבו לנוכתבו לנו
זוג

איך אפשר להתאהב במישהו כשיש אנשים יפים יותר?

זו שאלה שאם לא הייתה לכם עד עכשיו בראש, אז אולי עכשיו היא מעלה לכם כמה תהיות. הרי אנשים רואים כל הזמן שחקנים ושחקניות, דוגמנים ודוגמניות, אנשים מוכשרים, חכמים, יפים, אמיצים ומצחיקים ואפשר לשאול את השאלה “איך אפשר להתאהב במישהו כשאני יודע שיש אנשים טובים יותר ויפים יותר?” הרי בסופו של דבר כשמסתכלים על הרחוב, רואים כל כך הרבה אנשים ממוצעים, ולרמות שכל אחד היה רוצה את הטוב ביותר, בסופו של דבר כולם מאושרים, אז איך זה קורה ואיך זה יכול להיות?

נתחיל בסיפור

אמא אחת רצתה ללמד את הילדים שלה לקח לחיים. היא ביקשה משני הבנים שלה, שאמורים לחזור מדרך ארוכה, לעבור דרך מטע מנגו גדול ולהביא לה משם את המנגו הגדול ביותר שהם יכולים. היא אמרה להם שהם צריכים להביא לה רק מנגו אחד ועל מנת שהם יגיעו בזמן אל להם להתמהמה בלקטוף כמה פירות אלא רק אחד, בנוסף לכך היא ביקשה שלא יחזרו חזרה על עקבותיהם על מנת שיוכלו להגיע בזמן לפני שיחשיך.

מנגו

שני הבנים רצו להרשים את אמא שלהם עם המנגו הכי טוב והכי גדול. הבן הראשון יצא לדרך ומצא מנגו מרשים ויפה, אך לא גדול מספיק. הוא החליט להמשיך ומצא עוד שלל מנגואים בגדלים שונים ואחד ממש גדול ויפה, אבל הוא החליט שהוא לא רוצה לבזבז את זמנו ושהוא פשוט ימשיך הלאה כי הוא רוצה את המנגו הכי מושלם בעולם עבור אמא שלו. כשהגיע כמעט לסוף המטע הוא הבין שכל המנגואים הגדולים כבר חלפו והוא נותר עם המנגואים הממוצעים.

הבן השני עשה אותו דבר, אך כשהגיע לאמצע המטע הוא נתקל במנגו הגדול והמרשים שראה אחיו, הוא החליט לקטוף אותו והמשיך את דרכו מבלי להסתכל ימין ושמאל, אלא רק על המנגו היפה והמרשים והרגיש שמחה בלב על המנגו שהוא הולך להביא לאמא שלו.

כשהאמא קיבלה את המנגואים שלה היא הסבירה להם את ההבדלים ביניהם. בעוד שהראשון חיפש את הטוב ביותר, הוא דילג על המנגו הטוב ביותר שהיה בתקווה שימצא אחד יותר טוב כלמעשה הבן השני מצא מנגו מעולה והחליט שלא מעניין אותו השאר, כי מבחינתו המנגו הזה מושלם כמו שהוא.

ועכשיו לתשובה

כשתפגעו את “האחד” אתם תדעו בדיוק שזה לא מעניין אתכם מושלם או לא מושלם בסטנדרטים שהיו לכם עד כה, כי אותו אחד הוא פשוט מושלם בשבילכם.

בנוסף לכך, היופי החיצוני והיופי הפנימי – שניהם עושים רושם טוב על בן אדם אך אפשר לאהוב אדם עם יופי פנימי אם אין לו חיצוני. עם זאת, אי אפשר לאהוב מישהו עם יופי חיצוני כשאין לו יופי פנימי. בסופו של דבר אנשים מתאהבים בנפש של בן \ בת הזוג, באופי שלו ובהתנהגות שלו ועל כן אם הם לא יפים כמו דוגמנים זה ממש לא משנה לכם. באותה מידה אנשים אוהבים את ההורים שלהם, את הילדים שלהם או את אחים שלהם בלי קשר למראה שלהם ובלי קשר לכישרון כזה או אחר.

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.