כתבו לנוכתבו לנו

טיפים לבחירת תמונת פרופיל באתרי הכרויות

בחירת תמונות לאתרי הכרויות יכולה להיות מאוד לא פשוטה, אך מצד שני היא יכולה להיות משפיעה מאוד ולכן צריך לבחור את התמונות באתרי הכרויות ובמיוחד את תמונת הפרופיל בקפידה. הנה כמה טיפים שאולי יעזרו לכם לעשות זאת. הטיפים מתאימים לשני המינים.


השתמשו בתמונות טובות

נתחיל עם ההכי בסיסי. אל תשתמשו בתמונות גרועות. זה מאוד ברור, יש לכם מספר מוגבל של תמונות שאתם יכולים להשתמש בהן ולכן בחרו אותן בחוכמה. בחרו תמונות גדולות וברורות, באיכות טובה שבהן אתם נראים במיטבכם. שימו לב לכל הגורמים הנוספים שיכולים להשפיע על התמונה כגון תאורה,  זווית צילום וכו’… אפשר להתייעץ גם עם אנשים אחרים כי לפעמים אתם עלולים לגלות שהתמונה שלכם עם הקטשופ על החולצה לא כל כך מצחיקה.


אל תשתמשו בתמונה הכי טובה לתמונת הפרופיל

זה נשמע רעיון מצחיק, אבל למעשה יש בזה קצת היגיון. כשאנשים בוחרים את התמונה הטובה ביותר שלהם לתמונת הפרופיל הם למעשה יכולים לגרום לאנשים להתאכזב כשהם נכנסים לפרופיל המלא. כשאנשים רואים תמונה מעולה של מישהו ואז כשהם נכנסים ומגלים תמונות פחות טובות הם צפויים להתאכזב, מצד שני כשאנשים רואים תמונה ‘לא רעה בכלל’ אבל בתוך הפרופיל הם רואים תמונות יותר טובות אז הגישה משתנה. השתמשו בתמונה טובה, אבל את ההכי טובה תשמרו לבפנים.


אל תטעו אנשים, השתמשו בתמונות עדכניות

אל תטעו אנשים בשום דרך, השתמשו בתמונות שלכם מהשנה-שנתיים האחרונות כי הרבה דברים יכולים להשתנות בזמן קצר. אם אתם כבר לא חיילים למשל, אין טעם לשים תמונה שלכם על מדים (אלא אם כן זה מהמילואים), אם עשיתם דיאטה אז תשימו תמונה עדכנית לאחר הדיאטה וגם אם שמנתם, לפעמים עדיף לשים תמונה שלכם קצת יותר שמנים מאשר לגרום לרושם מוטעה והם יגלו את זה בדייט.


השתמשו בכמה תמונות מגוונות

זה החלק החשוב ביותר, קודם כל, כדאי מאוד שתשתמשו ביותר מתמונה אחת, זה נותן יותר מידע, מראה שאתם יותר פתוחים וגם יש יותר סיכוי שימצאו תמונות טובות שיעשו רושם. כשאנשים מפרסמים רק תמונה אחת אז לעתים זה יוצר חשש שאולי המראה החיצוני לא משהו ובעל הפרופיל פשוט בחר תמונה אחת שבהם הם נראים ‘נורמלי’.

בנוסף, אתם רוצים להשתמש בתמונות שונות לחלוטין, זה אומר שמתוך 3-5 התמונות שאתם שמים, לא כולם יהיו תמונות סלפי מהחדר אלא תמונות שיצרו גיוון ויראו צדדים שונים בחיים שלכם. למשל:

  • תמונה עם נוף
  • תמונה עם בעל חיים
  • תמונה מבילוי
  • תמונה פשוטה שלכם מחייכים
  • וכו’…

ככל שהתמונות מגוונות יותר ומראות צדדים נוספים בחיים שלכם כך הסיכוי שהצד השני ימצא משהו להזדהות איתו או משהו שימצא חן בעיניו גובר.

איש עם כלב
“ואי הוא אוהב כלבים? גם אני!”

בנוסף לכך, לא רק הסביבה צריכה להשתנות בתמונות אלא גם אתם. זה אומר שתנסו בגדים שונים, תלבושות שונות ועוד…


אל תסתרו את עצמכם

כמה נחמד לראות אנשים שרושמים בתיאור הפרופיל “אוהב ספורט וכושר” אבל בתמונות הם נראים זוללים צ’יפס תוך רביצה מול הטלוויזיה כשהבטן בחוץ. לא כולם חייבים להיות בכושר, ומבני גוף שונים זה דווקא נחמד מאוד, אבל השתדלו שהתמונות שלכם ישקפו באמת את מי שאתם ואת מי שאתם כותבים שאתם. ויתרה מכך, אם יש משהו שאתם ממש אוהבים לעשות או שאתם ממש טובים בו, שימו תמונה אחת שלכם בהקשר שלו.


היו העיקר בתמונות

תמונה שלכם על רקע מגדל אייפל זה נהדר, תמונה של מגדל אייפל כשאתם נראים כמו נקודה שחורה בצד של התמונה – פחות נהדר. השתדלו להיות עיקר התמונות. גם בתמונות שאתם מצטלמים עם אנשים נוספים, השתדלו להיות ברורים מי אתם (לאנשים אין כח לשחק ב”נחש מי?”) ושרואים את כולכם, ולא רק חצי ראש כי החצי השני מוסתר מאחורי שיער של מישהו.

אגב להצטלם עם אנשים נוספים, מישהי הציעה לא להצטלם עם אנשים הרבה יותר יפים מכם, גם בגלל שזה עלול לאכזב וגם בגלל שלפעמים ‘אפקט הניגודיות’ יגרום לאנשים מושכים ויפים להיראות פחות אטרקטיביים כשהם עומדים ליד אנשים יותר יפים.


שימו לפחות תמונה אחת של כל הגוף

אין ספק שמדובר בעצה שטחית, אבל קחו בחשבון שרושם ראשוני באתרי הכרויות נוצר כמעט כולו בצורה שטחית מתמונות ומקריאה שטחית של התיאור, אלא אם כן כתבתם תיאור מדהים. (ועל כיתבת תיאורים נכתוב מתי שהוא בעתיד). העצה היא כזאת – אנשים רוצים לראות את מבנה הגוף שלכם (כן, גם באתרי הכרויות של דתיים) ולכן פרסמו תמונה אחת שהיא לא רק מהכתפיים ומעלה, אלא של גוף מלא (לבושים, כן?). אלו דברים שמתגלים בסופו של דבר בפועל בדייט ולכן אין שום סיבה הגיונית להסתיר אותם כי בעיקר עלולים לגרום לאכזבה. בנוסף, כשאנחנו אומרים תמונה של גוף מלא אנחנו ממש מתכוונים לכך שגם הראש יכלל בתמונה.


קרדיטים: לנו ולפה.

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.