כתבו לנוכתבו לנו

כיצד תמצאו דייט דיסקרטי באינטרנט?

הטכנולוגיה אשר פותחה על ידי המין האנושי מתפתחת בקצב משגשג ואיתה גם עולם הדייטים וההיכרויות – בימים עברו, בעידן פחות מתקדם, על מנת לקיים שיחה בין חברים, היינו צריכים להיפגש במקום מסוים שנקבע מראש וגם זו הייתה בעיה עקב חוסר הקדמה אשר הייתה לנו.

כיום ניתן לקיים שיחות וצ’אטים אינסוף ובחינם באפליקציות ורשתות מובילות שונות כמו “וואטסאפ”, “סקייפ” וכמובן “פייסבוק”. בעבר, על מנת להתחיל בתהליך מערכת יחסים מסוימת, היינו צריכים לפגוש את אותו אדם במציאות, בין אם בפאב, מועדון, או אירוע חברתי אחר, אך עם השנים, הטכנולוגיה התפתחה, ואיתה האמצעים התקשורתיים אשר עומדים בפנינו, וכעת גם ישנם לרשותנו מבחר גדול מאוד של אתרי הכרויות שונים בהם ניתן למצוא ולנהל מערכות יחסים לצורך קשר דיסקרטי למטרות שונות, החל ממציאת דייט או סטוץ לקשר לא רציני ועד לחיפוש פרטנר/ית רציניים לזוגיות מחייבת ואף חתונה.

בתחילה, אתרי ההיכרויות נחלו כישלון יחסי מסוים, שכן רבים מן האנשים אשר השתמשו בו לא מצאו את ההתאמה הנכונה להם לקשר הדיסקרטי. הטכנולוגיה בה אתרי הכרויות השתמשו לצורך התאמה זוגית לקתה בחסר, אך כעת פותחו באתרים אלו כלים מתקדמים המאפשרים ליצור התאמה יעילה בין שני אנשים המעוניינים לקיים קשר דיסקרטי. אופן פעולת הכלים היא באיסוף הנתונים אשר האדם כתב בפרופיל שלו (גיל, גובה, תחביבים, אופי וכדומה) והצלבת הנתונים עם אנשים אחרים בעלי נתונים דומים.

טיפים למציאת קשר דיסקרטי באתר הכרויות

  1. בין אם בחיים האמיתיים ובין עם בעולם הוירטואלי של אתרי ההיכרויות – קודם כל, תהיו עצמכם. אל תכתבו מידע מפוברק לגביכם ותכונות אשר לא תואמות את מי שאתם באמת. על מנת לקבל את ההתאמה המתאימה לכם ביותר, כתבו על עצמכם באופן כן ובכך המערכת תעשה שימוש נכון בנתונים שרשמתם ותתאים לכם את האדם הנכון ביותר לקיום קשר דיסקרטי.
  2. אל תהססו להוסיף פרטים הייחודיים לכם אשר מאפיינים את מי שאתם – אנשים המעוניינים בקשר דיסקרטי באתר הכרויות מחפשים אדם ישר והגון, אך גם מעניין. לכן , ספרו על עצמכם דברים יוצאי דופן אשר יציגו אתכם באופן מסקרן ומעניין.
  3. הקפידו על כתב קריא וברור, שכן שגיאות כתיב עלולות ליצור את הרושם השגוי מצד האדם הצופה בפרופיל שלכם. אם אינכם בטוחים ביכולת כתיבתכם אתם יכולים להיעזר בחבר מהימן אשר יכול לעבור על הפרופיל שלכם ולוודא שהכל תקין.
  4. ציינו קשר מיוחד שיש לכם עם חברים טובים או בני המשפחה. הדבר יראה כי יש בכם את היכולת לבסס קשר עמוק עם אדם קרוב אליכם, דבר אשר יוסיף לתדמיתכם בפרופיל באתר ההכרות.
  5. קצר ולעניין – הקפידו לנסח את פרטיכם האישיים באופן קצר וענייני מבלי להתפזר יותר מדי. הימנעו מלתת מידע אישי מיותר העלול ליצור עומס ע”י אדם הקורא את הפרופיל שלכם באתר ההיכרות. את המידע האישי הנוסף השאירו להיכרות המתמשכת וכך תוכלו לגלות על עצמיכם דברים חדשים ולהשאיר טעם של עוד.
אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.