כתבו לנוכתבו לנו
סיפורי דייטים

מה הדבר הכי גרוע שאמרתם בדייט?

גולש באתר רדיט שהצליח להרוס את הדייט שלו במשפט אחד שהוא אמר בעצמו רצה לבדוק אם יש אנשים עם סיפורים דומים. אז מסתבר שיש. הנה כמה מהסיפורים שהגולשים שיתפו על דברים שהם אמרו בדייט והרסו הכל.


“היי תראי, העין שלך מתחילה לקפוץ מרוב לחץ… ואו זה נהיה גרוע יותר”


“יצאתי עם בחורה שכבר הכרתי זמן מה והיא דיברה על זה שהאבא הביולוגי שלה הוא למעשה מתרומת זרע. לא היה לי מה להגיד יותר מדי ורציתי שהשיחה תמשיך אז אמרתי ‘את יודעת… זה ממש מעלה את הסיכוי שלך לגילוי עריות בטעות'”


“הלכתי למישהי שהכרתי לא מזמן לבית שלה ואז תוך כדי המשפחה שלה הצטרפה אלינו. שמתי לב לצלקות קטנות כאלו על היד מתחת לכתף שלה ורציתי להיראות מצחיק אז אמרתי לה ‘מאיפה קיבלת את כל החתכים האלו על היד? את חותכת את עצמך?’ תוך כדי שאני עם פרצוף ערמומי. לפי המבט שלהם הבנתי שזה באמת היה הסיפור. היא חתכה את עצמה.”


“רציתי להחמיא לדייט על החוכמה שלה אז אמרתי לה שפגשתי אנשים טיפשים יותר ושהיא בסדר גמור”


“אמרתי לה ‘תגידי, תמונת הפרופיל באתר, זו הייתה אחותך או משהו?'”


“לא בדייט, אבל כשפגשתי את חברה שלי לראשונה יצא לי בטעות להגיד לה ‘את דווקא נראית טוב מאוד יחסית לפיליפינית’. אני עדיין מקבלת צמרמורת כשאני נזכר בזה”


“יצאתי עם מישהי והיא שאלה אותי מה אני חושב על קעקועים. אמרתי לה שאני חושב שהם יפים כל עוד הם לא ארוכים מדי ולא מכילים שמות. ואז שמתי לב שיש לה קעקוע עם השמות של ההורים שלה על היד”


“היה לי דייט מוצלח עם בחורה ואז הלכנו לדירה כדי ‘להשתעשע’. היא הורידה לי את הבגדים ואמרה לי ‘ואי אתה ממש גדול’ ואני ניסיתי להיות מצחיק ואמרתי ‘ראיתי גדולים יותר’. הייתה שתיקה מביכה וארוכה”


“זה לא אני אמרתי אבל מישהו אמר, הוא לקח אותי לראות את השקיעה בדייט הראשון (שזה היה רעיון גרוע בכל מקרה) ואז בדרך הוא אמר לי ‘אל תדאגי, לא הבאתי אותך לפה כדי להרוג אותך’. זה לא היה מצחיק כמו שהוא חשב שזה.”


“‘השיער שלך מריח נפלא.’ – בדייט ראשון”


“כל מה שאמרתי היה ‘חחחחחחחח’ כשהיא סיפרה לי שסבתא שלה מתה כי היא ברחה מבית האבות על קורקינט ואז רכב התנגש בה”


“אחרי דייט מעולה נפרדנו לשלום ואמרתי לה ‘שיהיה לך לילה טוב, הית’ר’. השם שלה לא היה הית’ר”


“שאלתי את הדייט אם יש לה חברות רווקות יפות”


“ניסיתי להיות מצחיק ואמרתי משהו כמו ‘חח זה יותר מיותר מתואר במדעי הרוח’. אחרי שהיא לא צחקה הבנתי שיש לה תואר במדעי הרוח”


“אמרתי לדייט שלי שאני לא מדבר בזמן האוכל ולכן כל הדייט הראשון פשוט אכלנו בשקט. האמת? אנחנו מאורסים עכשיו ואנחנו עדיין אוכלים בשקט”


הסיפורים תורגמו מפה

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.