כתבו לנוכתבו לנו
סיפורי דייטים

מה הדייט הכי גרוע שהיה לכם?

“הלכנו לסרט וכשיצאנו היא ראתה את אבא שלה יוצא מבית הקולנוע שבו היינו עם מישהי שלא הייתה אמא שלה. ההורים שלה היו עדיין נשואים בזמנו. הם כבר לא נשואים היום.”


“היא הייתה חוצפנית וחסרת התחשבות כלפי המלצרית, הזמינה שמפניה יקרה וקינוחים מפוארים וכמעט ולא נגעה בהם. אחר כך היא עוד ביקשה ממני כסף עבור הדלק, אמרתי לה לילה טוב והתקשרתי לשותפה שלה שתבוא לאסוף אותה.”


“כל הדייט הוא סיפר לי על איזו סדרת טלוויזיה משעממת, ממש לפרטי פרטים מה קורה בכל פרק בעוד שיש לו ריח רע מהפה. הוא כמעט ולא נתן לי לדבר, וחבל, כי ממש חיבבתי אותו עד אותו דייט. מאז לא יצאנו עוד פעם, הפסקנו כמעט לדבר כמו לפני כן ולא הזכרנו את הדייט הנוראי הזה מאז”.


“היא לא הפסקה לדבר על האקס שלה, אבל בהגזמה, על כמה הוא התייחס אליה לא יפה וכו’. הבנתי שהיא הייתה פגועה והייתי מאוד סימפטי כלפיה אבל היא פשוט לא הפסיקה לדבר עליו. בשלב מסוים אמרתי לה ‘אני מבין מאיפה זה בא, פרידות זה קשה אבל בואי נהנה מהרגע’ והיא פשוט לא הבינה את הרמז. מאותו רגע פשוט התעלמתי מכל מה שהיא אמרה.”


“ישבנו בבית קפה וכבר בתחילת הדייט הוא התחיל לקרוע חתיכות מהמפית. בשלב מאוחר יותר הוא התחיל גם לזרוק עלי את החתיכות שהוא הפך לכדורים קטנים והמשיך לעשות זאת גם אחרי שביקשתי ממנו להפסיק”.


“הוא הגיע באיחור של 45 דקות לדייט עם היקי על הצוואר שלו והשתמש בתירוץ של ‘זה נשיכות של בעלי חיים’ כדי לחפות על זה”


“היא החליטה משום מקום שזה רעיון טוב להביא זוג נוסף לדייט שלנו מבלי להודיע לי מראש. הביאה את חברה שלה ואת החבר של חברה שלה ולא רק שהדייט היה גרוע והגעתי למסקנה שהיא משעממת, כבר היו לי יותר דברים משותפים עם החבר של חברה שלה.”


“היא הביאה לדייט את אבא שלה ואת אחיה הגדול בן ה-30 שיש לו בעיות נפשיות. הלכנו לסרט שבמהלכו הם ישבו מאחורינו כל הזמן ולבסוף היא פנתה אלי ואמרה לי שאבא שלה שואל למה לא יזמתי מהלכים במהלך הסרט. כמובן שזו פעם אחרונה שראיתי אותה”


“יצאנו לדייט בפארק וגיליתי שלחבר שלי לשעבר יש פוביה רצינית מהטבע. בסופו של דבר הדייט הסתיים בכך שהוא ברח בעודו צורח ודומע כאשר סנאי רדף אחריו. מעולם לא סלדתי ככה מבן אדם”


“נגמרו לנו הנושאים לדבר ואז פשוט ישבנו בשתיקה ארוכה כל הזמן שנותר. מה גם שאני זה שאספתי אותה ולכן הייתי צריך להסיע אותה חזרה – כמובן בשתיקה מביכה הרבה לפני שהיו סמארטפונים או משהו שיעסיקו אותה”


הסיפורים תורגמו מכאן.

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.