כתבו לנוכתבו לנו
סיפורי דייטים

מה הדייט הכי הזוי שהיה לכם?

אז אנשים ענו על השאלה “מה הדייט הכי גרוע שהיה לכם” אבל עדיין לא ענו על השאלה על הדייט הכי מוזר והזוי שהיה להם, ולכן הפעם נתמקד בזה.


“הוא ערך לי מבחן IQ במקום ואז כשקיבלתי ציון טוב הוא אמר לי שהוא לא רוצה לצאת איתי כי אני חכמה מדי בשבילו ובגלל זה אעשה לו חיים קשים”


“הוא הביא לי בסוף הדייט דו”ח על איך הייתי בדייט. הוא ממש כתב תחת ‘חסרונות’ שאני אוכלת לאט מדי בביסים קטנים בנוסף לעוד דברים. הוא גם כתב ביתרונות שזה נראה שאני אוהבת להיות במטבח (?). אחרי שעתיים שנגמר הדייט הוא התקשר אלי ואמר לי שהוא עבר על כל הפייסבוק שלי והוא החליט שאני מגניבה יותר ממה שהוא חשב שאני ולכן הוא ביטל מישהי שהוא היה אמור לצאת איתה מחר כדי לצאת איתי. קיצר, לא היה דייט שני.”


“היה לי בלינד דייט עם מישהי והיא הגיעה עם חיג’אב. היא אפילו לא הייתה מוסלמית, היא פשוט רצתה לראות איך השיחה הולכת בלי שאני יודע איך היא נראית. בסוף יצא שלא חיבבתי אותה בגלל האופי שלה.”


“יצאתי עם מישהי 4-5 פעמים ואז בדייט החמישי הורדתי אותה בבית שלה וראיתי רכב בחניה. אמרתי לה שהיא מעולם לא אמרה לי שיש לה שותפה והיא אמרה שזה לא שותפה, זה פשוט הרכב של בעלה”


“היא שאלה אותי מה אני מחפש בבחורה ואמרתי לה משהו כללי כזה. היא לא אהבה את זה ושלפה דו”ח של 8 דפים והחלה לחלק לי ציונים”


“זה היה בשנת 1993 והוא לקח אותי לסרט ‘רשימת שינדלר’ (WTF) ולא מספיק זה בסוף הסרט הוא אמר לי שהוא לא חושב שהשואה אמיתית. אחר כך הלכנו לאכול ובסוף הדייט שנפרדתי ממנו הוא כעס עלי שהוא שילם לי אוכל ובסוף לא יצא לו מזה כלום”


“יצאתי עם בחור שאמר לי שבזמן האחרון היא פיתח יכולות על לשלוט באש”


“יצאתי עם מישהי הודית והיא כל הדייט התלוננה עד כמה שהודו יותר טובה מארצות הברית (הכותב מארצות הברית), היא לגלגה על התרבות המערבית והיא אמרה שהיא חושבת שגברים הודים יותר מושכים. בסוף היא זרקה אותי כי אני לא הודי. כאילו, מה?”


“אבא של הבחור שיצאתי איתו שפך עלי מים קדושים בתחילת הדייט כדי לוודא שאני לא שד” (אחד הגולשים הציע שאם זה היה קורה לו הוא היה צורח שזה שורף)


“היינו בבית שלו והוא אמר שהוא רוצה לבשל לי משהו. הוחמאתי, אבל אז הוא לקח אותי למקפיא והצביע על אוכל מוכן קפוא ושאל מה אני רוצה לחמם במיקרו”


והנה סיפור קצת לא אמין: “הדייט שלי החליטה להסיט את הרכב לעבר עץ בכוונה. אף אחד מאיתנו לא נפצע מלבד הרכב שנהרס, התירוץ שלה היה שהיא רצתה שאני אהיה משותק כדי שלעולם לא אעזוב אותה”


הסיפורים תורגמו מפה

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.