כתבו לנוכתבו לנו

מה נשים מחפשות בגבר?

כמעט כל הגברים בעולם שואלים את עצמם את השאלה הזאת. מה נשים מחפשות בגבר? האם הם מחפשות בחור שנראה טוב? בחור רגיש? בחור עם הרבה כסף ומכוניות? השאלות האלו עולות במוחם של רוב הגברים בעולם ואם יש מישהו שלא חשב על השאלה הזאת בדרך כזו או אחרת, סביר להניח שהוא פשוט לא מעוניין בנשים.

מצאתי סרטון נהדר שמדבר על הנושא הזה בצורה טובה והחלטתי לכתוב לכם פה את המסקנות העיקריות. ובכן, בואו נסתכל לרגע ונשווה את הגבר למכונית. כמו שלמכונית יש את המראה החיצוני, המצב המכני, המחיר והיכולות, כך גם לגברים יש את המראה החיצוני, האופי, ההיגיינה, הטיפוח והסטייל וכל המאפיינים האחרים שמאוד הגיוני שנשים מחפשות אותם אצל גברים.

אבל יוצר הסרטון הגיע לתובנה מאוד חכמה, כל התכונות האלו אמנם חשובות, אבל הן לא חשובות אם הגברים לא עושים איתם את הדברים הנכונים. לשם הדוגמא – יכול להיות שהמכונית היא מעולה, אבל אם היא יושבת בחניה כל היום, היא לא שווה כלום. היא לא מרגשת ומלהיבה כמו מכונית ממוצעת רגילה שנוסעת ברחבי המדינה, אז קל וחומר במכונית טובה. תחשבו על זה, לשבת בלמבורגיני חונה זה נחמד, אבל לנסוע בלמבורגיני בכביש המהיר? נהדר!

ריגוש הוא דבר מאוד חשוב בחיים. לעבור חיים משעממים, גם אם יש לכם את כל הכלים להפוך אותם למרגשים זה פשוט לא “זה”. צריך להשתמש בכלים האלו כדי להפוך את החיים למרגשים. צריכים להשתמש במכונית הזאת ולהגיע ליעדים. אף בחורה לא רוצה לשבת ולשאול “לאן נוסעים?” ולקבל את התשובה “לא נוסעים לאף מקום, בואי נשב פה ונתפעל מכמה המכונית הזאת טובה”. המכונית לא שווה כלום אם אין לה יעד. כך גם הגבר. יכול להיות שהוא נראה טוב ויש לו אופי נהדר ותכונות נהדרות שהוא יכול להגיע איתו להישגים אדירים – אבל אם הוא יושב בבית כל היום, לא חושב על העתיד ולא שואף לאף מקום, הוא כמו מכונית שיושבת בחניה – אין בו טעם וריגוש.


מצאו את היעד שלכם

אנשים רבים עושים את הטעות ובוחרים בנשים עצמם להיות היעד שלהם. הם משקיעים את כל יומם כדי לנסות להתחבב על ידי הבנות ולנסות לשנות את עצמם בשבילה ואז גם אם נניח הם משיגים אותה, הם בסוף מגלים שאין להם יותר לאן לשאוף והבחורה יכולה לראות זאת – והיא מאבדת עניין. במקום לנסות להגשים את המטרות שלהם ולקבוע לעצמם יעדים מעבר לבחורה עצמה, הם פשוט מפסיקים לנסוע.

זה לא משנה איזה יעד תבחרו לעצמכם, הוא יכול להיות בחירות לראשות ממשלה, כתיבת ספר, להיות זמר או לנהל עסק מצליח ואפילו דברים קטנים יותר בחיים – כל עוד יש לכם משהו שדוחף אתכם, מעבר לבחורה, אתם בכיוון הנכון. גם אם לא תצליחו להגיע ליעדים שלכם להיות אסטרונאוטים או לשנות את העולם, אתם עדיין תמשיכו להיות בנסיעה, בתזוזה, בדחף הזה להגיע ליעד וזה יצור בכם עניין ובו בזמן גם אתם תרגישו את השינוי בחיים.

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.