כתבו לנוכתבו לנו

נשים, מה המקום או הזמן הכי לא מתאים שבו התחילו איתכן?

שאלה שנשאלה באתר Reddit רצתה לברר עם הנשים הגולשות באתר מה הזמן או המקום הכי לא מתאים שבו התחילו איתן. בנוסף לכך, אם היה איש לא מתאים שהתחיל איתן אז זה גם נחשב. אז הנה התשובות המובילות. (התשובות מנוסחות כמו שהן, אם זה לא נראה כאילו התחילו איתן, זה היה נראה כך לאותן נשים שענו את התשובות)


“החבר הראשון שלי נפטר ושבוע אחר כך החבר הכי טוב שלו שאל אותי אם אני רוצה לצאת.”


“הייתי בת 20 ובדיוק חזרתי עם אוכל סיני בדרכי הביתה. אדם בגיל 50-60 החל ללכת לידי בכיוון שלי ושאל אותי כל הזמן אם אני רוצה לבוא איתו לבית שלו. כבר הייתי מוכנה לזרוק הכל ולברוח אבל למזלי ברגע שנכנסתי לשער של הבניין הוא החליט לסגת”


“כשהייתי בבית הספר המורה לספורט שהיה בן 40 בערך ניסה להתחיל איתי. התלוננו עליו במלא בנות ובהנהלה לא עשו עם זה כלום. בסוף, שנים אחרי שסיימתי את הלימודים, הוא פוטר כי הציץ לבנות במקלחת של המכון כושר”.


“הייתי נערה וחילקתי עבור אמא שלי פליירים לעסק שלה. נכנסנו שנינו לחנות ומישהו מבוגר שהיה מורה מחליף בבית ספר בו למדתי התחיל להגיד לי שיש לי רגליים יפות ושהוא כל הזמן אוהב להסתכל עלי. כמובן שזה היה לפני אמא שלי והיא משכה אותי מיד החוצה.”


“הייתי בהלוויה של סבא שלי ובדרך חזרה למכונית, ידיד של המשפחה החליט שזה זמן טוב להגיד לי שהוא התאהב בי והוא מעוניין ללכת איתי לארוחת ערב. אני מניחה שהאיפור שנמרח מהדמעות לא הרתיעו אותו”


“אני עובדת בבית חולים במחלקת יולדות. בחור שהרגע אשתו או חברה שלו יולדת כל הזמן התחיל איתי”


“הייתי בסיור במחנה הריכוז דכאו ומישהו התחיל איתי ליד המשרפות”


“בחור אחד עקב אחריי לתוך מחלקת הלבשה תחתונה וניסה להתחיל איתי בלי הפסקה. נאלצתי לברוח לתוך תא מדידה ולנעול את הדלת”


“בחור בן 80 במחלקת המזון הקפוא בסופר”


“אני וחבר שלי חיכינו בתור להופעה, כשבחור מבוגר שעמד מולי עם אשתו ו-2 ילדיו החליט שהוא מתעניין בי אז הוא הציע לחבר שלי אם הוא מעוניין להחליף בנות זוג”


“בעלה של חברה שלי התחיל איתי לאחר שביקרתי אותה. היא ילדה תאומים לפני שעתיים בלבד”


“הייתה מטופלת במקום בו עבדתי שכל הזמן שאלה אותי איך אני רווקה עד שיום אחד היא הציעה לי שהיא תשדך לי את הנכד שלה. הבן שלה היה שם והוא אמר ‘למה את הנכד? אני מעוניין’ וחייך חיוך מפלרטט. אמא שלו אמרה לו שהוא מבוגר מדי בשבילי והוא שתק. למרות זאת, כל הזמן שעברתי בחדר הוא המשיך להסתכל עליי בחיוך קריפי”


“שוטר שעשה סיור ברחוב בזמן שאני הייתי ילדה בת 12 משחקת בגינה”


תורגם מפה

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.