כתבו לנוכתבו לנו

8 סימנים שהיא דלוקה עליך

אנשים רבים שואלים את עצמכם את השאלות שהלוואי שהיו להן תשובות לגביהן. שאלות כמו “איך אני יכול לדעת אם היא בעניין שלי? איך אני יכול לדעת אם היא אוהבת אותי? איך אני יכול לזהות אם היא דלוקה עליי?” ועוד שאלות בניסוחים שונים, אבל האמת היא שלמרות שאי אפשר לדעת את התשובה, אפשר לנסות לזהות את הסימנים.

שימו לב: הסימנים האלו הם לא הוכחה חותכת, צריך לערבב אותם ביחד עם היגיון ועם התחושה הפנימית שלכם ולקוות לטוב ביותר. אבל אולי זה יעזור לכם ללמוד משהו חדש.


היא צוחקת ממך יותר

זה ידוע שנשים אוהבות שמצחיקים אותם, אבל לפעמים גם אם אתם באמת מצחיק, היא צוחקת קצת יותר מדי, לא בגלל שהיא עושה זאת מתוך נימוס או כוונה שתדע שאתה מצחיק אותה, אלא כי פשוט במוח שלה היא מרגישה שאתה מצחיקה יותר והיא כביכול מבינה יותר איך ההומור שלך עובד.


היא נוגעת בך יותר, לפעמים ‘בטעות’

כשמישהי דלוקה עליך, היא לעתים תיטה לגעת בך יותר גם ‘בטעות’ כביכול כדי לפתות אותך. כן, זה נשמע קצת מהסרטים אבל זה קורה הרבה. כמובן שאתה לא צריך להגיד “נגעת בי! את אוהבת אותי!” אלא אתה צריך להכיר קצת יותר את הבן אדם ולאחר כשתרגיש את זה תוכל לנתח בעצמך מה זה אומר. עם זאת, זה עלול לגרום לבילבול במקרים שבהם היא פשוט מרגישה בנוח לידך ואז זה קצת מאוחר מדי כי אתה ב- Friend Zone עכשיו.


היא מנסה להיות בקרבתך יותר

כשאתה דלוק על מישהי, אתה לא מחפש כל הזדמנות לראות אותה, להסתכל עליה ולהיות בקרבתה? סביר להניח שכן, וזה פועל לשני הצדדים. תהיה מודע לסביבה שלך, תראה איפה היא עומדת ואם היא מחפשת תירוצים כדי להיפגש, בין אם זה איתך ובין אם זה דרך חברים משותפים.


היא מסתכלת עליך הרבה

העיניים אומרות הרבה על בן אדם, גם במקרים כאלו העיניים יכולות לספר לך דברים שלא ידעת על הבחורה שאתה תוהה אם היא מחבבת אותך. אם היא מסתכלת עליך הרבה כביכול בלי שאתה מבחין בזה, זה סימן טוב. אולי על זה נכתב בדיוק ‘לא יכול להוריד ממך את העיניים’. שים לב, שאם אתה מרגיש שהיא בוחנת אותך, אל תפריע לה בצורה בולטת מדי, זה עלול לבייש אותה או לגרום לה ללחץ.


היא משחקת בשיער שלה

יש בחורות שמשחקות בשיער כמעט כל היום, אבל עם זאת, לפעמים זה קורה מסיבה מסוימת – לחץ או חיבה כלפי אדם מסוים אלו סיבות נפוצות. שפת גוף אומרת הרבה, במקרים כאלו שפת גוף יכולה להתפרש בהחלט לטובתך, במיוחד אם המשחק בשיער מלווה במבט עמוק עליך.


היא מתנהגת אחרת בקרבתך

אתה יכול לראות בחורה עם הביטחון הכי גדול בעולם, אבל לידך פתאום היא קצת לחוצה, קצת תזוזתית וקצת ביישנית. זה חייב להגיד משהו לא? אם היא מתנהגת לידך בצורה כזאת בעוד שעם גברים אחרים זה לא קורה אז סביר מאוד להניח שאתה מיוחד יותר עבורה ושאולי היא מרגישה משהו כלפיך. אולי… אולי…


היא מנהלת איתך שיחות עמוקות

אם כל היקום מפסיק להתקיים עבורה כשאתה מדבר איתה אז זה כבר טוב. שיחות ארוכות ועמוקות מאוד זה סימן טוב. כמובן שאי אפשר לדעת אם זה מתוך ידידות טובה או שזה מעבר, אבל בתוך השיחה תוכלו להבחין בשפת גוף כמו מבט בוחן, כיוון הגוף שלה כלפיך ועוד…


היא מדברת עליך מאחורי הגב

אם יש לכם חברים משותפים אז אולי יעזור לך לקבל שבבי מידע אם השם שלך הוזכר מאחורי הגב שלך. אם היא שואלת שאלות עליך או אפילו סתם מתעניינת בדברים שקורים בחייך, במיוחד כשזה מגיע ‘משום מקום’ וללא הקשר אלא סתם כי היא ‘חשבה על זה’ זה כבר סימן ברור שאתה אצלה במחשבה ושיש לך סיכוי טוב יותר.

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

2 תגובות בנושא “8 סימנים שהיא דלוקה עליך”

  1. יש לי שאלה איך יודעים שהיא באמת אןהבת אותי עם נגיד מחזיקה לי את יד כל זמן יושבת לידי זה אומר שהיא אוהבת אותי איך יודעים עם היא באמת אוהבת אותי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.