כתבו לנוכתבו לנו

איך לשדר ביטחון עצמי באמצעות שפת גוף

כבר כתבנו לכם כמה טיפים לשפת גוף שיגרמו לכם להיראות חביבים יותר אך לפעמים מה שחסר להם הוא לא החביבות אלא דווקא הביטחון העצמי שלכם דורש קצת עבודה. הנה כמה טיפים לשפת גוף שיגרמו לכם להיראות יותר בטוחים בעצמכם. על חלק מהדברים כבר כתבנו במאמר הקודם אך לפעמים הם דורשים שינון אז חזרנו עליהם גם פה.


הימנעו מידיים בכיסים

מי ששם ידיים בכיסים נתפס כאדם שיש לו מה להסתיר או שהוא מרגיש חסר ביטחון. לפעמים הידיים בכיסים גם באים בשילוב של עמידה רפויה ולא עוצמתית במיוחד וכדאי מאוד לשנות את זה. עמידה עם הידיים על המותניים או ידיים פתוחות לכל (לא בצורה מחבקת מדי) היא מה שאתם צריכים. תיראו כאילו אתם זמינים לכל מי שיבוא לדבר איתכם.


הימנעו מכסיסת ציפורניים

בין הסימנים הבולטים לחוסר ביטחון או באופן כללי ללחץ מוגזם זה כסיסת ציפורניים. לא רק שזה משדר ביטחון אלא זה גם עלול להיראות לא נעים בעיני אנשים. בדומה לטיפ הקודם, לידיים שלכם יש הרבה משמעות וכדאי לכם לנצל אותן לטובה. בנוסף לכך, אם אתם יושבים ואתם “מרקדים” עם הרגל שלכם בעצבנות, תפסיקו גם עם זה, זה אותו דבר כמו כסיסת ציפורניים.


הישירו מבט

אנשים רבים הולכים עם הראש ברצפה כאילו הם בודקים מוקשים בכל צעד שלהם, אבל למרות שזה נראה להם נורמלי לחלוטין זה נתפס אצל אחרים כאדם שלא רוצה שיפריעו לו או שמנסה במודע להימנע משיחה עם אנשים. הרימו ראש, הסתכלו סביבכם ובזמן שיחה אל תסתכלו לכל הכיוונים אלא הסתכלו על האדם שמדבר איתכם.


עימדו זקוף

עמידה זקופה לא רק טובה לגוף שלכם אלא גם טובה לתדמית שלכם. עמדו זקוף עם הכתפיים קצת לאחור וגב ישר גם אם תרגישו טיפה כמו טווסים. תנסו את זה מול מראה ותראו איך אתם תיראו אפילו בעיני עצמכם קצת שונים ועם קצת יותר ביטחון.


חיוך

חיוך זה המפתח לכל כך הרבה דברים. חיוך לא רק מקרין את העובדה שאתם אנשים שמחים ונחמדים אלא גם מראה שאתם בטוחים בעצמכם ולא מבולבלים בראש עם כל מיני דברים שמטרידים אתכם.


האמינו בעצמכם שאתם בעלי ביטחון

הדרך הטובה ביותר לשיפור הביטחון העצמי ולכך שהטיפים שרכשתם עכשיו יראו טבעיים היא שתאמינו בעצמכם שאתם בעלי ביטחון. זייפו את הביטחון העצמי שלכם או גרמו לעצמכם להאמין שאתם בעלי ביטחון עד שבאמת תהיו כאלו!

אם אתם חושבים שיש לכם מה להוסיף לכתבה או לפוסט, או אולי יש איזה טיפ שנראה לכם רלוונטי, אנחנו נשמח להוסיף אותו לאתר. כתבו לנו על כך בקישור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסט זה נכתב על ידי מערכת האתר. אם גם אתם רוצים לפרסם פה את התוכן שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
כתבו לנו
בואו לקחת חלק באתר 'לדייטים'.
שלחו לנו כתבות וסיפורים.